Kariéra

Hledáme zdravotní sestru pro domácí péči

Hledáme zdravotní sestru pro poskytování domácí péče v Oderském, Fulneckém a Suchdolském regionu na zkrácený úvazek nebo na DPP. Pokud Vás baví pomáhat lidem a chcete být součástí příjemného a flexibilního pracovního prostředí, tato příležitost je právě pro Vás!

Náplň práce

  • poskytování komplexní zdravotní péče klientům v jejich domácím prostředí
  • zajištění důkladné dokumentace o zdravotním stavu pacientů
  • spolupráce s lékaři a dalšími zdravotnickými pracovníky
  • poskytování důstojné a empatické péče s respektem k individuálním potřebám pacientů

Požadujeme

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle Zákona č. 96/2004 Sb.
  • zdravotní způsobilost
  • zodpovědný a empatický přístup k pacientům
  • schopnost samostatné práce a rozhodování
  • řidičský průkaz skupiny B (nutné pro cestování mezi pacienty)

Nabízíme

  • zajímavé ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv, kde si vážíme vašich dovedností a názorů
  • smysluplnou práci, která má skutečný dopad na životy lidí
  • nástup možný dle dohody

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chcete se stát součástí týmu, který přináší péči a úlevu pacientům přímo v jejich domácím prostředí, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: renata.sedlakova@odry.charita.cz

Těšíme se na vaši odpověď a na spolupráci s Vámi!

Kontaktní informace:

Bc. Renata Sedláková, vrchní sestra

E-mail: renata.sedlakova@odry.charita.cz

Telefon: 737 805 304

Adresa: Hranická 162/36, 742 35 Odry

Zdravotní sestry

Nabízíme možnost zařazení do databáze všem zájemkyním o práci zdravotní sestry na Odersku a Fulnecku.

Řidičský průkaz skupiny B nutný.

Bližší informace Vám podá:

p. Renata Sedláková, vedoucí zdravotního úseku

Mobil: 737 805 304

E-mail: renata.sedlakova@odry.charita.cz

Pečovatelky

Nabízíme možnost zařazení do databáze všem zájemkyním o práci pečovatelek na Odersku, Vítkovsku a Budišovsku,

s absolvovaným akreditovaným kurzem MPSV pro pracovníky v přímé péči v sociální oblasti a s řidičským průkazem skupiny B.

p. Kateřina Pešlová, vedoucí sociálního úseku

Mobil: 605 467 813

E-mail: katerina.peslova@odry.charita.cz

Na níže uvedených odkazech můžete najít nabízené volné místa v rámci Charit v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji.

Moravskoslezský kraj

Olomoucký a Zlínský kraj