Pečovatelská služba- Ceník- Vítkovsko

Vážení uživatelé pečovatelské služby Charity Odry,

informujeme Vás o úpravě cen dle dohody s Městem Vítkov v Seznamu úkonů pečovatelské služby Charity Odry, která vstoupila v platnost od  1. 11. 2015 a týká se občanů města Vítkov a občanů jeho místních částí.

Dle ceníku platného od 1.1.2016.

Nově nabízíme občanům Vítkova možnost dopravy (odvozy / dovozy) vozidlem Charity Odry po městě Vítkov za paušální částku 25 Kč / 1 odvoz nebo 1 dovoz.

Dále mohou občané Vítkova využít možnost dopravy (odvozy / dovozy) vozidlem Charity Odry do místních částí Vítkova a to za cenu  12 Kč / 1 km (počítají se pouze km, kdy je uživatel ve vozidle).

Občanům místních částí Vítkova nabízíme možnost dopravy (odvozy/ dovozy) vozidlem Charity Odry do města Vítkov a do jeho místních částí za cenu 12 Kč / 1 km (počítají se pouze km, kdy je uživatel ve vozidle).

Jak občanům Vítkova, tak i občanům jeho místních částí je také k dispozici možnost dopravy (odvozy / dovozy) vozidlem Charity Odry mimo oblast Vítkovska a na delší vzdálenosti za cenu 5 Kč / 1 km plus doprovod pečovatelky za cenu 32,50 Kč za každou započatou čtvrthodinu.

 Službu je možno objednat nejméně den předem na kontaktech:

Martina Hezinová, vedoucí pečovatelské služby, tel: 731 075 802
Lenka Miková, pečovatelka Vítkov, tel: 605 063 880
Magdaléna Palmeová, pečovatelka Vítkov, tel: 731 889 322

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Copyright © 2021 | Všechna práva vyhrazena | Charita Odry