Zprávy z Manhattnu- advent

Konec roku se blíží, ale my stále jedeme na plné obrátky. Prosinec jsme zahájili jak jinak než výrobou adventních věnců a různých vánočních ozdob. Tradičně jako každý rok, jsme pekli vánoční perníčky, bez toho by to nebyla ta pravá vánoční atmosféra.

Dne 5. 12. jsme ve spolupráci s OSPOD MěÚ Odry připravili pro děti a jejich doprovod Mikulášskou nadílku. Pro zúčastněné byl přichystán bohatý program, mohli si nazdobit perníčky nebo si vyrobit andílka z papíru. Pro doprovod bylo přichystáno bohaté občerstvení. Kolem 17 hod přišel očekávaný Mikuláš se svou družinou. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám při této akci pomáhali s organizací a samotným průběhem akce.

Druhou prosincovou neděli se naši kluci účastnili vánočního turnaje ve stolním tenise v Hranicích, který pořádaná NZDM Fenix – Charita Hranice. Odnesli si sebou 3. místo v kategorii starší hráči.

Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům, dobrovolníkům a příznivcům, kteří nám v roce 2018 pomáhali a zapojili se do nejrůznějších aktivit. Velmi děkujeme pracovníkům OSPOD MěÚ Odry, pod vedením paní M.Hrčkové, za úžasnou spolupráci a podporu.

Připravujeme:

* Příměstské jarní aktivity – v průběhu jarních prázdnin 2019 (Plovárna Hranice, Laser Game NJ, Filmový den a nocování v NZDM)

* Jarní turnaj ve stolní fotbale

Copyright © 2024 | Všechna práva vyhrazena | Charita Odry