Léto v denním stacionáři

Kromě běžného programu se nám během letních měsíců podařilo zorganizovat několik hezkých akcí. Navštívili jsme hrad Helfštýn, klienti si prošli nádvoří a ti zdatnější si prohlédli interiér hlavní budovy. Výlet jsme završili návštěvou restaurace, kde si každý objednal oběd dle nabídky a vlastní chuti.

Také nás navštívily děti z MŠ Čtyřlístek Sokolovská, se kterými jsme si zahráli pohádkový kvíz. Milá návštěva potěšila naše uživatele dárečkem-namalovaným obrázkem. A naši klienti obdarovali děti sladkými muffiny, které předchozí den v rámci skupinového programu upekli.

Uspořádaly jsme společenskou akci, kdy jsme připravily promítání na téma dožínky a prezentaci fotografií služby DS od jejího počátku až po současnost. Prezentace se všem velmi líbila, dokonce někteří zavzpomínali na ty, co už mezi námi nejsou. Po promítání jsme společně poobědvali grilovaný hermelín. Odpoledne se neslo v hudebním duchu, k poslechu a tanci nám přijel zahrát pan Foltýnek z Hranic na Moravě. Uživatelé si zazpívali, povykládali a někteří i zatančili.

Bc. Michaela Tomášková, vedoucí služby

Copyright © 2024 | Všechna práva vyhrazena | Charita Odry